Optimized-DSC_8537-Edit.jpg

7 põhilist viga köögi planeerimisel

Köök peaks olema perenaise nägu, kus kõik vajalik on käe-jala juures ja lihtsasti ligipääsetav. Kuna köögi pind on üsna piiratud, siis võiks olla iga detail läbi mõeldud ja praktiline, et ruum asjatult ei kaoks.
Olen oma töös disaininud mitmeid kööke ja nõustanud paljusid kliente, et leida nende köögile parim lahendus. Siinkohal toon välja mõned tähelepanekud, mida köögi planeerimisel tähele panna.
pilt_2.jpg

Miks on sisekujundaja kaasamine kasulik?

Esmapilgul tundub kodu kujundamine lihtne – kogud mõtteid sirvides sisustusajakirju ja surfates internetis. Üha enam populaarsust kogunud Pinterest on täis suursuguseid ideid. See, kuidas neid sobitada just vastavalt Sinu ruumi ja teiste sisustuselementidega, on aga tegelikult juba keerulisem väljakutse. Kaasates sisekujundaja, säästad kokkuvõttes nii aega kui raha ning saavutad suurema tõenäosusega ka soovitud lõpptulemuse.
usa.flos.com_minimalism.jpg

Kuidas muuta väike ruum visuaalselt suuremaks?

Kui Su kodu tundub väikesevõitu, ei tasu meelt heita. Kavalate nippidega saad seda muuta näiliselt suuremaks. Värvi, õigesti valitud mööbli ja nutika valgusega saad oma elutoa, köögi või magamistoa märksa ruumikamaks muuta. Vaata üle lihtsad põhitõed - ehk saad neid oma koduski rakendada?